„Nafta“ toliau skina pergales

Antrąją pergalę iš eilės ir ketvirtąją šį sezoną Lietuvos salės futbolo A lygos pirmenybėse iškovojo Mažeikių „Naftos“ komanda. VYRAVO GYNYBA
Šeštadienį mažeikiškiai eilines pirmenybių rungtynes žaidė Vilniuje, kur jų varžovė buvo vietos „Akto“ ekipa. Iki šio susitikimo mažeikiškiai buvo iškovoję tris pergales ir patyrę vieną pralaimėjimą, vilniečių sąskaitoje buvo pergalė, lygiosios ir du pralaimėjimai.
Rungtynės prasidėjo netikėtai mūsų ekipai: vienoje iš pirmųjų atakų jie prarado kamuolį, varžovai surengė greitą ataką ir jau pirmąją minutę išsiveržė į priekį rezultatu 1:0. Tačiau jų pranašumas truko neilgai: po trijų minučių Antanas Tautvydas taikliai smūgiavo ir išlygino rezultatą.
Pasak vieno iš ekipos lyderių Antano Bulošo, mūsiškiai šiose rungtynėse labiau dėmesį skyrė gynybai, o vilniečiai stengėsi „lipti“ ant jų. „Net ir esant tokiam klampiam žaidimui sugebėjome dar pirmajame kėlinyje išsiveržti į priekį: paskutinę minutę užgulėme varžovų vartus, smūgiavo vienas, antras, ir trečiu bandymu Marselis Balasanovas pelnė įvartį“, – taip apie kėlinio pabaigą pasakojo Antanas.
Antrajame kėlinyje vaizdas nepasikeitė: mažeikiškiai gynėsi, vilniečiai spaudė varžovus. Likus aštuonioms minutėms iki rungtynių pabaigos, nuo varžovų pabėgo Valdas Pocevičius ir pelnė trečiąjį įvartį. Nors varžovų gretose rungtynių pabaigoje atakas rengė ir vartininkas, tačiau galutinio rezultato pakeisti jiems nepavyko.

LENKIA TIK VIENU TAŠKU
Po šios pergalės mažeikiškiai, surinkę dvylika taškų, ir toliau lieka antroje turnyrinės lentelės vietoje. Juos vienu tašku lenkia tik Klaipėdos „Atlantas“, paskutinio turo rungtynėse rezultatu 7:3 įveikęs Šiaulių „Napolį“. Tačiau uostamiesčio komanda yra sužaidusi vienomis rungtynėmis daugiau.
Trečioje vietoje su dešimčia taškų yra Kauno „Nautaros“ ekipa, kuri rezultatu 11:4 nugalėjo Panevėžio „Aukštaitijos“ salės futbolininkus. Paskutinėse turo rungtynėse ketvirtoje vietoje esanti Kauno „Rodiklio“ komanda rezultatu 6:4 išvykoje nugalėjo Vilniaus „Bekento“ sportininkus.
Šį šeštadienį „Naftos“ ekipa namuose žais su kauniečiais.