„M Basket-Delamode“ – be pergalių

Lietuvos krepšinio lygoje rungtyniaujanti „M Basket-Delamode“ savaitgalį patyrė penktą pralaimėjimą – Jonavoje nusileido vietos „CBet“ ekipai.

Pirma rungtynių dalis klostėsi pagal aikštės šeimininkų scenarijų – po pirmo kėlinio rezultatas buvo 26:17 jų naudai, po antro „CBet“ pirmavo 45:40.

Trečiame kėlinyje mūsų ekipa pelnė tik 13 taškų, o jonaviškiai – 31. Paskutiniame kėlinyje mūsų ekipai nepavyko priartėti prie varžovų ir „CBet“  šventė pergalę 103:83.

Mūsų ekipai Chauncey Collinsas pelnė 17 taškų, A. J. Englishas – 15, Giedrius Staniulis –14, Donatas Sabeckis –10.

Šią savaitę mažeikiškių laukia dvejos rungtynės Telšių arenoje: „Citadelės KMT“ turnyro rungtynėse antradienį jie susikaus su „Šiauliais“, šeštadienį vyks Lietuvos krepšinio lygos susitikimas  su Klaipėdos „Neptūnu“.