Laimėjimas pasiektas paskutinėmis sekundėmis

Trečiąjį pralaimėjimą Regionų krepšinio lygoje patyrė Mažeikių „Mažeikių“ ekipa, kuriai dabar liko lemiamos rungtynės dėl patekimo į stipriausiųjų lygos komandų dvyliktuką. LEMIAMA DVIKOVA
Penktadienį „Ventos“ vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko dvi Žemaitijos zonoje pirmaujančios ekipos – Mažeikių „Mažeikiai“ ir „Neringos kuršiai“.
Rungtynių pradžia nieko blogo mūsiškiams nežadėjo: po pirmojo kėlinio pirmauta 25:24, po antrojo – 52:46. Pasak komandos trenerio Vidmanto Berčio, silpnokai mūsų ekipa sužaidė trečiąjį kėlinį: jis buvo pralaimėtas 17:26.
„Tačiau jau ketvirtajame kėlinyje vėl išsiveržėme į priekį. Likus pusei minutės iki rungtynių pabaigos, pirmavome vienu tašku ir kamuolį turėjome savo rankose. Tačiau rezultatyvi ataka nepavyko, o varžovai per likusį laiką sėkmingai sužaidė ir išplėšė pergalę“, – sakė treneris.
„Mažeikiai“ pralaimėjo rungtynes rezultatu 88:89, o į priekį juos vedė trys krepšininkai: M. Norkus (28 taškai, devyni atkovoti kamuoliai), P. Budreckis (22 taškai, 2 blokuoti metimai) ir A. Jokubaitis (21 taškas ir 9 atkovoti kamuoliai).
Kito turo rungtynes mūsų komanda žaidė išvykoje su „Kretingos“ krepšininkais. Pasak trenerio, trečiajame kėlinyje mūsų ekipos persvara siekė trisdešimt taškų, todėl ketvirtajame kėlinyje žaidė tie krepšininkai, kurie mažiau pasirodo aikštelėje. „Mažeikiai“ šventė šeštąją pergalę rezultatu 80:68 (18:12; 41:27; 64:41). Nugalėtojams 21 tašką pelnė M. Norkus, 12 – L. Jacevičius, 11 – R. Viskontas.
Penktadienį namuose mūsų ekipa žais paskutines pirmojo etapo rungtynes su Kuršėnų „AbroSaulės“ komanda. Kas nugalės šiose rungtynėse, tas ir pateks tarp trijų zonos komandų, kurios tęs kovas lygos stipriausiųjų dvyliktuke.

RENKA PERGALES
Rajono pirmenybėse „Santarvės“ taurėms laimėti prasidėjo antrojo rato varžybos. Pirmajame ture poilsiavo antroje vietoje esanti „Varduvos“ komanda, o kitos dvi pirmaujančios ekipos šventė nesunkias pergales.
Pirmosiose turo rungtynėse „Grūstės“ krepšininkai rezultatu 116:76 sutriuškino „Naftos“ ekipą. Nugalėtojams 35 taškus įmetė Aivaras Jokubaitis, pralaimėjusiose komandoje rezultatyviai žaidė Laurynas Jacevičius, pelnęs 17 taškų. Antrosiose rungtynėse „Kvistija“ rezultatu 100:74 įveikė „Rekolo“ krepšininkus.
„Kvistijos“ komandoje pasižymėjo broliai Viskontai: Remigijus įmetė 25, Renatas – 23 taškus. Varžovų ekipoje rezultatyviausiai žaidė du Andriai: Golubovas pelnė 25, Semionovas – 19 taškų.
Atkakliausiai vyko trečiosios turo rungtynės, kuriose dar pergalių skonio nepajutusi „Elektrinės“ ekipa buvo per žingsnį nuo laimėjimo: ji rezultatu 72:80 tik po pratęsimo nusileido „Lukoil“ komandai. Šiose rungtynėse nugalėtojams 17 taškų pelnė Tomas Rudys, 16 – Edvardas Perminas, „Elektrinėje“ nesulaikomas buvo Žydrūnas Petrošius, įmetęs 32 taškus.