Baigėsi „Santarvės“ taurės pirmenybių pirmasis ratas

Skaudų pralaimėjimą savaitgalį išvykoje patyrė Regionų krepšinio lygoje rungtyniaujanti „Mažeikių“ komanda, o rajono krepšinio pirmenybėse „Santarvės“ taurėms laimėti baigėsi pirmasis ratas. PATIRTAS ANTRASIS
PRALAIMĖJIMAS

Regionų krepšinio lygoje antrąjį pralaimėjimą patyrė Mažeikių „Mažeikių“ krepšinio komanda. Išvykoje ji savaitgalį rezultatu 56:83 turėjo pripažinti Plungės „SMInesa“ pranašumą.
Po pirmojo kėlinio mūsų ekipa dar pirmavo 16:14, o visus kitus kėlinukus dominavo salės šeimininkai: po antrojo kėlinio jie pirmavo rezultatu 34:27, po trečiojo – 53:43. Ypač tragiškai susiklostė mūsų ekipai ketvirtas kėlinys, kuris buvo pralaimėtas net 13:30.
„Žaidėme labai prastai, pralošėme beveik pagal visus rodiklius: nusileidome pagal pataikymų procentą, pralaimėjome kovą dėl atšokusių kamuolių. Pelnėme labai mažai taškų, tik Aivaras Jokubaitis įmetė 21 tašką“, – po rungtynių kalbėjo komandos treneris Vidmantas Bertys.
Kito turo rungtynėse namuose mūsų krepšininkai „sumindė“ „Akmenės“ komandą rezultatu 108:65 (35:19; 59:41; 79:58).
Pasak trenerio, šios rungtynės buvo labai lengvos, aikštelėje pasirodė visi vienuolika registruotų žaidėjų (traumas gydosi T. Klimas ir A. Liutkus – V. S.), ir visi jie pelnė taškus.
Penktadienį 18 valandą Mažeikiuose susitiks dvi ekipos, kurios pirmauja Žemaitijos regione: mūsų krepšininkų varžovė bus taip pat penkias pergales iškovojusi „Neringos kuršių“ komanda.
Rungtynių didžiosios pertraukos metu bus apdovanota „Mažeikių“ futbolo ekipa, kuri Lietuvos antros futbolo lygos Šiaurės zonos pirmenybėse užėmė trečiąją vietą.

VYKO ATKAKLIOS DVIKOVOS
Atkakliomis dvikovomis, kurių rezultatai skiriasi vienu dviem taškais, pasibaigė rajono krepšinio pirmenybių „Santarvės“ taurėms laimėti pirmasis ratas.
Didelį susidomėjimą kėlė lyderių dvikova: susitiko „Kvistijos“ ir „Grūstės“ komandos. Ir ši dvikova pateisino sirgalių lūkesčius: beveik visas rungtynes pirmavo čempionės titulą ginanti „Kvistijos“ ekipa, likus šešioms minutėms iki rungtynių pabaigos jų pranašumas dar siekė trylika taškų. Tačiau „Grūstė“ parodė charakterį ir paskutinis Aivaro Jokubaičio metimas lėmė sunkią jos pergalę rezulatu 75:73. Nugalėtojams 21 tašką pelnė Marijus Norkus, 18 – Romas Žvingėla, „Kvistijai“ 27 taškus įmetė Henrikas Rumša, 23 – Remigijus Viskontas.
Pirmose turo rungtynėse „Varduva“, kuri beveik visą laiką vijosi varžovus, pabaigoje sužaidė tiksliau ir rezultatu 82:81 nugalėjo „Lukoil“ komandą. Nugalėtojų gretose rezultatyvumu blykstelėjo Linas Ligeikis, pelnęs 34 taškus, 18 taškų pridėjo Tadas Pačerinskas. Pralaimėjusiuosius į priekį vedė Darius Turčinskis, pelnęs 32 taškus, ir Tomas Rudys, įmetęs 19 taškų.
Ne mažiau atkakliai vyko dvikova tarp „Elektrinės“ ir „Rekolo“ komandų: po pratęsimo pergalę rezultatu 98:97 šventė pastarosios ekipos žaidėjai. Nugalėtojams 35 taškus pelnė Andrius Semionovas, 17 – Arūnas Stonkus, „Elektrinei“ 39 taškus įmetė Žydrūnas Petrošius, 19 – Erikas Uščinas.
Po pirmojo rato po penkias pergales yra iškovojusios ir po vieną pralaimėjimą patyrusios net trys ekipos. Geresnis tarpusavio taškų skirtumas lėmė, kad pirmauja „Kvistija“, lenkianti „Varduvos“ ir „Grūstės“ komandas. Tris pergales iškovojo „Lukoil“ ekipa, dvi – „Rekolo“ krepšininkai, vieną – „Naftos“ komanda. Pergalių skonio pirmajame rate dar nepatyrė tik „Elektrinė“.
Antrojo rato kovos prasidės šį sekmadienį.