Persvaros išlaikyti nepavyko

Ketvirtas kėlinys lėmė, kad antradienį Telšiuose „Citadelės KMT“ turnyro rungtynėse „M Basket-Delamode“ krepšininkai patyrė ketvirtą nesėkmę.

Rungtynėse su Šiaulių „Šiauliai – Casino Admiral“ mažeikiškiai tris kėlinius valdė situaciją: po pirmo rezultatas buvo 24:19 jų naudai, po antro  persvara siekė 15 taškų – 54:39, po trečio – 76:63. Ketvirto kėlinio pabaigoje „M Basket-Delamode“ persvara dar siekė keturis taškus, tačiau vėliau varžovai spurtavo ir šventė pergalę rezultatu 91:85.

Mūsų komandai Chauncey Collinsas pelnė 20 taškų, D. J. Fenneris –15, Giedrius Staniulis ir A. J. Englishas – po 13.

Šeštadienį Telšiuose mažeikiškių laukia Lietuvos krepšinio lygos rungtynės su Klaipėdos „Neptūnu“.